Atomówki GKS Tychy przegrały ostatnie dwa spotkania. Tyszanki musiały uznać wyższość Kojotek Naprzód Janów i Unii Oświęcim.

Podopieczne Dariusza Garbocza przeciwko Unii rozegrały dobre spotkanie, w którym zabrakło im skuteczności. Tyszanki bowiem nie odstawały rywalkom, a pojedynek był wyrównany. Oświęcimianki pierwszego gola zdobyły w 18. min. pierwszej tercji i wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron gole nie padły, choć Unia dwukrotnie grała z przewagą zawodniczki. Mecz i wynik był otwarty do ostatnich sekund, a przyjezdne dopiero pięć sek. przed końcem meczu zdobyły drugiego gola.

Atomówki GKS Tychy – Unia Oświęcim 0:2 (0:1, 0:0, 0:1).
Atomówki: Radomska – Garbocz, Henszel, Górska, Pezda, Dziedzioch – Kędra, Kierc, Ułasewicz, Rduch, Chrobaszczyk – Szymura, Olbrych, Rakoczy, Kopala, Piechaczek.

Niedzielnym mecz w Janowie zdecydowanie lepiej rozpoczęły Kojotki, które już w 35. sek. meczu objęły prowadzenie. Ten cios podciął skrzydła Atomówkom, które straciły kolejne gole w siódmej i piętnastej minucie. Tyszanki jednak przebudziły się, a sygnał do odrabiania strat dała Agnieszka Dziedzioch, która jeszcze w pierwszej tercji zdobyła gola. W drugiej tercji Dziedzioch drugi raz wpisała się na listę strzelców, a mecz zrobił się bardzo wyrównany. Kojotki w 48. min. strzeliły czwartego gola, a mecz zakończył się ich zwycięstwem 4:2.

Kojotki Naprzód Janów – Atomowki GKS Tychy 4:2 (3:1, 0:1, 1:0). Bramki: Dziedzioch 2.
Atomówki: Radomska – Garbocz, Henszel, Górska, Pezda, Dziedzioch – Kędra, Kierc, Ułasewicz, Rduch, Chrobaszczyk – Szymura, Olbrych, Rakoczy, Piechaczek.

W najbliższy weekend Atomówki GKS Tychy rozegrają kolejne dwa spotkania. W sobotę (28.10.) tyszanki o godz. 20:00 podejmować będą Podhale Nowy Targ. Dzień później (niedziela, 29.10.) natomiast rozegrany zostanie rewanżowy pojedynek z Kojotkami Naprzodem Janów. Początek tego starcia zaplanowany jest na godz. 20:15.