Na tyskich obiektach ponownie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Południowej w piłce nożne sześcioosobowej. Będzie to już trzecia edycja zawodów.

Turniej zaplanowano na ostatnią sobotę sierpnia (29.08.), a mecze rozgrywane będą na dwóch boiskach typu „Orlik”. Na obiekcie przy ul. Borowej 123 rozegrane zostaną mecze fazy grupowej oraz pucharowej, a przy ul. Wejchertów 20 tylko fazy grupowej. Rozpoczęcie gry na obu obiektach o godz. 8.00.

Do gry wciąż mogą zgłaszać się zespoły złożone z zawodników z południowej Polski. Możliwa jest więc gra pasjonatów piłki nożnej z województwa Śląskiego, Małopolskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Zespoły mogą się skłądać maksymalnie z dziewięciu osób wraz z zawodnikami rezerwowymi. Organizatorzy – Stowarzyszenie Polskiego Sportu, zgłoszenia przyjmują do 10 sierpnia pod adresem mailowym: kontakt@stowarzyszeniepolskiegosportu.pl lub pod numerem telefonu +48 724 130 603.

Organizatorzy zapewniają sędziów, opiekę medyczną, a także wyjątkowe nagrody dla najlepszych drużyn, napoje, posiłek oraz znakomitą zabawę połączoną z rywalizacją o miano najlepszej drużyny Polski Południowej!

Kwota wpisowego wynosi 250 zł od drużyny.