Tychy Falcons nie próżnuje i podpisuje kolejne kontrakty. Z zespołem związało się kolejnych trzech zawodników.

Po serii nowych umów przyszła kolej na kolejnych zawodników, którzy nadal chcą być członkami „Sokolej Rodziny”. Adrian Binek wciąż będzie bronił barw Falcons.

Zawodnik, który wcześniej bronił barw Saints Częstochowa, Silesia Rebels i Świętych Częstochowa LGA9 cieszy się z zaufania sztabu szkoleniowego Sokołów. – Bardzo się cieszę, że trenerzy oraz zarząd chcieli przedłużyć ze mną kontrakt. Ostatni sezon minął bez żadnych kontuzji, dzięki czemu już teraz mogę przygotowywać się do przyszłorocznych rozgrywek i pracować nad tym, aby być jeszcze lepszym zawodnikiem – mówił.

Zawodnik nie boi się też dużej rywalizacji o miejsce w składzie. – Myślę, że dodatkowa konkurencja na pozycji wpłynie pozytywnie na cały korpus Runnig Backs, a motywacja oraz wymiana doświadczeń wzniesie Falcons na jeszcze wyższy poziom – kończy.

Bardzo dobry sezon ma za sobą również Kamil Knapik, który także przedłużył umowę z Tychy Falcons. Po debiutanckim sezonie były zawodnik Siesia Rebels i Panthers Wrocław liczy, że kolejny będzie jeszcze lepszy.

– Jestem bardzo zadowolony, że mój pierwszy sezon w Falcons przebiegł pomyślnie. W tym roku przede mną i przed całą drużyną będzie jeszcze więcej wyzwań, wysokie cele, a wśród nich oczywiście finał. Offseason u mnie już dawno się zaczął, a wszystko po to aby wypaść jeszcze lepiej niż w poprzednim sezonie – mówił.

Podpis pod kontraktem złożył też utalentowany wychowanek – Konrad Kondraciuk. – Debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej sporo mnie nauczył. W najbliższym sezonie chciałbym udowodnić, że nie jestem tutaj z przypadku, a raczej by pomóc drużynie w zdobyciu Mistrzostwa – mówi gracz, który pierwsze kroki stawiał w drużynie młodzieżowej Sokołów, a później zdobywał doświadczenie w Hammers Łaziska Górne.