Tychy Falcons nie próżnują w ostatnich dniach. Na boisku przygotowują się do kolejnego sezonu, a w biurach podpisują nowe kontrakty.

Niedawno informowaliśmy o nowej umowie Jacka Sikory. Parafkę pod nowym kontraktem podpisał też jego brat – Dominik. Ten duet jest niezwykle groźny dla rywali i bardzo motywujący dla młodszych i mniej doświadczonych zawodników.

– Wskoczyliśmy na wyższy level dlatego wiem, że następny sezon będzie inny i na pewno już nikt nie powie, że Falcons się nie liczą. Wiem, że za rok będziemy walczyć o mistrzostwo i dlatego zdecydowałem o kontynuowaniu sportowej kariery. Chcę sięgnąć po to, co nasze – mówił bardzo odważnie doświadczony zawodnik.

Jednocześnie zaznacza, że już ostatnie wyniki nie są przypadkiem. – Poprzednie rozgrywki pokazały jaką jesteśmy drużyną i potwierdziły, że mamy charakter oraz wiele do udowodnienia – dodał były zawodnik Silesia Rebels i Zagłębie Steelers.

Dominik w akcji!

W składzie Falcons pozostaje także jeden z czołowych wide receiverów w Polsce – Tomasz Nowak. Zawodnik czuje niedosyt po poprzednim sezonie i jest głodny sukcesów.

– W poprzednim sezonie pokazaliśmy, na co nas stać, ale czuję, że półfinał nie był końcem naszej drogi. Dlatego w nadchodzącym sezonie mamy wciąż sporo do udowodnienia! Sezon futbolu trwa bardzo krótko, dlatego głód gry jest ogromny. Z niecierpliwością czekam na pierwszy gwizdek – mówił były zawodnik Silesia Rebels i Silesia Re”B”els.

Parafkę pod umową złożył też czołowy defensor Sokołów – Mateusz Turalski. Zawodnik mający za sobą występy w Gliwice Lions, Rybnik Thunders Football Team i Hammer Łaziska Górne jest bardzo ambitny czym zaraża resztę zespołu.

– Na kolejny sezon stawiam sobie takie same cele jak w latach poprzednich – być lepszym zawodnikiem, poprawić własne statystyki i oczywiście dojście do finału z drużyną – mówił.

Mateusz swoim podejściem jest doskonałym wzorem do naśladowania dla młodych zawodników. A dla takich zawsze znajdzie się miejsce w ekipie Sokołów. – Jeśli czytają to zawodnicy z podobnymi aspiracjami, to zapraszam do drużyny, a na pewno im się spodoba ta przygoda! – zapowiada.

Przyszły sezon w wykonaniu Tychy Falcons zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszyscy zawodnicy są głodni sukcesów i chcą poprawić wynik z ostatniego sezonu.