Grzegorz Bednarski z końcem czerwca przestał pełnić funkcję prezesa spółki Tyski Sport S.A. Dzisiaj klub oficjalnie poinformował, że jego następcą został Krzysztof Woźniak.

O tym, że Krzysztof Woźniak przejmie stery w Tyskim Sporcie mówiło się już na długo przed rezygnacją Grzegorza Bednarskiego. Teraz plotki zostały potwierdzone, a były dyrektor TKS Tychy przejął władzę nad spółką zarządzającą sekcją hokeja na lodzie, koszykówki, e-sportu, a także Stadionem Miejskim Tychy.

Woźniak ma 38 lat i jest mocno związany z miastem, w którym się urodził. Ukończył studia wychowania fizycznego na AWF Katowice, a także uzyskał dyplom menadżera sportu i turystyki. Trzy lata później w WSHE w Brzegu zdobył świadectwo z zarządzania oświatą.

Krzysztof Woźniak jest jednym z założycieli, a później dyrektorem sportowym Tyskiego Klubu Siatkarskiego. Był również koordynatorem i trenerem siatkarskich grup młodzieżowych MOSM Tychy. W Śląskim Związku Piłki Siatkowej był członkiem wydziału promocji i biznesu, a od 2 stycznia pełnił funkcję wiceprezesa spółki Tyski Sport S.A.