Wczorajszy mecz piłkarzy GKS Tychy z Odrą Opole miał wyjątkowo barwną oprawę. Spotkaniu bowiem towarzyszyło mnóstwo atrakcji rekreacyjno-sportowych.

Zaczęło się od pikniku przed Stadionem Miejskim Tychy, gdzie rozstawione zostało m.in. miasteczko hokejowe. Kibice mieli okazję zagrać z hokeistami GKS Tychy w unihokeja, zrobić sobie wspólne zdjęcia czy zebrać autografy. Można było również obejrzeć autokar, którym na swoje mecze podróżują sportowcy GKS Tychy.

Dla najmłodszych dostępny był również dmuchaniec, ale też i wiele konkursów i zabaw z drobnymi upominkami. To wszystko było wstępem do otwarcia pierwszego na Stadionie Miejskim Tychy sektora rodzinnego. Odbyło się to w obecności piłkarzy GKS, którzy z różnych względów nie mogli zagrać w meczu z Odrą. Były bańki mydlane, zabawy i maskotka GKS Tychy.

Przed meczem również została zaprezentowana kobieca sekcja GKS Tychy, która niedawno została przejęta z Polonii Tychy. W przerwie meczu natomiast na murawie pokazali się hokeiści GKS Tychy, którzy już jutro rozpoczną zmagania w Polskiej Hokej Lidze. „Trójkolorowy piątek” zakończył się wygraną piłkarzy 2:0.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.