Dzisiejsze popołudnie będzie pełne atrakcji dla najmłodszych kibiców GKS Tychy. Połączone one będą ze ligowym starciem piłkarzy z Odrą Opole.

Klub przygotował wiele niespodzianek dla najmłodszych, a wszystko rozpocznie się o godz. 16:00. Wówczas w okolicy kasy od ul. Edukacji rozłożone zostanie miasteczko hokejowe. Kibice będą mogli zagrać w unihokeja z zawodnikami GKS, ale też zrobić sobie z nimi zdjęcie czy zdobyć autograf.

Na dzieci będą również czekali animatorzy z różnymi konkursami i zabawami. Do dyspozycji najmłodszych będą m.in. bańki mydlane, dmuchańce czy piankowe fryzury. Miasteczko hokejowe odwiedzi też ciesząca się dużym zainteresowaniem akcja „Gramy w kolory”.

Kwadrans przed spotkaniem zabawa przeniesie się już na Stadion Miejski Tychy. Na jego murawie zaprezentuje się tyskim kibicom nowa sekcja KP GKS Tychy czyli kobiecy zespół. Zainaugurowany zostanie też sektor rodzinny. Maskotka GKS Tychy w towarzystwie piłkarzy i prezesa otworzy sektor dla rodziców i dzieci, a utworzony on został na Sektorze A. Tam również na najmłodszych kibiców będą czekały niespodzianki.

Daniem głównym jednak będzie spotkanie piłkarzy GKS Tychy z Odrą Opole. Te rozpocznie się o godz. 18:00. W przerwie spotkania natomiast na murawie zaprezentuje się hokejowa drużyna GKS Tychy, która w najbliższą niedzielę rozpocznie walkę o kolejny tytuł Mistrza Polski.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.