Jutro (niedziela, 20.10.) rozegrana zostanie druga kolejka Tyskiej Ligi Futsalu. Pierwszy mecz tej serii już o godz. 9.00.

Pierwsi na parkiet wyjdą zawodnicy Formpolu i Hapoelu Beer Kebab. Trudno tu wskazać faworyta, bowiem zawodnicy beniaminka dopiero przyzwyczajają się do gry w hali, a HBK ponownie będzie musiał sobie radzić bez swojego lidera – Grzegorza Migdała. Wydaje się, że kluczem do zwycięstwa może być dobra gra w defensywie.

W kolejnym spotkaniu Prawnicy zmierzą się z Bad Boysami. Najbardziej utytułowany zespół Tyskiej Ligi Futsalu jest faworytem tej potyczki. Jednak „Źli Chłopcy” muszą pamiętać, że w składzie Prawników występuje Michał Różycki, który w pojedynkę potrafi odmienić losy meczu.

O 10.40 rozegrany zostanie najciekawszy mecz drugiej kolejki TLF. Jesiony zmierzą się z Piwkarzykami. Lider TLF będzie chciał utrzymać przewodnictwo w tabeli, a Jesiony odbić sobie dość pechową porażkę na inaugurację. Kolejkę zamknie mecz Multi Polymers z Piłkarskimi Emerytami, gdzie faworytem są ci drudzy.

Poniżej harmonogram gier:
9:00 Formpol – Hapoel Beer Kebab
9:50 Bad Boys – Prawnicy
10:40 Jesiony – Piwkarzyki
11:30 Multi Polymers – Piłkarscy Emeryci