Piłkarze GKS Tychy są w trakcie pierwszej części okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Na zajęciach pojawili się nowi gracze, a jutro tyszanie rozegrają pierwszy sparing.

Zespół Dominika Nowaka cały tydzień trenował dwa razy dziennie, a zajęcia odbywały się zarówno na boisku, jak i w klubowej siłowni. Na treningach pojawili się dwaj nowi zawodnicy.

Pierwszy z nich to Kamil Jasiński, który jesienią był podstawowym zawodnikiem trzecioligowego KP Starogard Gdański. 17-letni obrońca wystąpił w 14 spotkaniach, a na początku listopada został nagrodzony powołaniem do reprezentacji Polski do lat 18. Drugim testowanym graczem jest rok starszy Fryderyk Janaszek. Ostatnio pomocnik również występował na trzecioligowych boiskach, a reprezentując barwy Lublinianki Lublin zagrał w 15 meczach. Strzelił w nich cztery gole.

GKS Tychy w poniedziałek rozegra pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten okres meczów kontrolny. Tyszanie w ośrodku szkoleniowym w Książenicach zmierzą się z warszawską Legią, która początkiem grudnia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.