GKS Tychy kompletuje kadrę na kolejny sezon, do którego przygotowanie rozpoczną już za jedenaści dni. Tyszanie na pierwszym treningu spotkają się w połowie miesiąca.

W ostatnich dniach dużo się mówi o kolejnych zmianach kadrowych w GKS Tychy. Spekuluje się, że klub może opuścić Jason Seed, który chciały spróbować swoich sił poza Polską Hokej Ligą. Do Tychów może wrócić, oprócz wspomnianego już wcześniej Bartosza Ciury, Filip Komorski. Możliwe są także kolejne rozstania.

Tym jednak zajmuje się sztab szkoleniowy wraz z kierownictwem. Zawodnicy winni się skupić na jak najlepszym przygotowaniu do kolejnego sezonu. Tyszanie na pierwszym treningu spotkają się w poniedziałek, 16.05. Znając warsztat i wymagania trenera Andrieja Sidorienki tyszan czeka bardzo ciężka praca, bowiem rosyjski szkoleniowiec bardzo duży nacisk kładzie na odpowiednie przygotowanie fizyczne.

Zawodnicy GKS przez sześć tygodni będą trenowali w siłowni, hali sportowej, na boisku oraz w terenie. Czekać będzie ich różnorodna praca, w której nie zabraknie dużych obciążeń, jazdy na rowerze czy biegania.

Po pierwszym etapie tyszanie udadzą się na trzytygodniowe urlopy. Ponownie spotkają się 18. lipca, a już tydzień później prawdopodobnie wyjdą na lód. Kierownictwo dogrywa terminarz spotkań kontrolnych, ale pewnym jest, że GKS Tychy zagra w turnieju w Zwoleniu.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.