Rozgrywki Tyskiej Ligi Futsalu pomału zbliżają się do decydującej fazy. Jutro zespoły rozegrają 15. serię spotkań, po której wiele może się wyjaśnić.

Kolejka zapowiada się bardzo ciekawie, a szczególnie ekscytujące mogą być dwa pojedynki. Dadzą one też odpowiedź kto w dalszej fazie rozgrywek będzie zdany tylko i wyłącznie na siebie, a kto będzie musiał liczyć na wyniki pozostałych spotkań.

Mowa tu o starciach Piwkarzyków z Hapoelem Beer Kebab i Jesion z The Naturatem. Pierwsza para do końca poprzednich rozgrywek walczyła o tytuł mistrzowski, który ostatecznie trafił w ręce Piwkarzyków. HBK będzie chciał wziąć rewanż, choć o mistrzowski tytuł raczej już nie powalczą. Obrońcy tytułu pewnie zmierzają po obronę tytułu, a bierunianie już raczej tylko włączą się do wyścigu o miejsce na podium.

W drugiej parze faworytem są zawodnicy The Naturat. Zajmują oni drugie miejsce ze stratą zaledwie punktu do lidera, ale Jesiony wciąż myślą o trzeciej pozycji na podium. Dlatego też obie ekipy będą walczyć o zwycięstwo, co zapowiada wiele emocji. Szczególnie, że zawodnicy będą już znali wynik spotkania Piwkarzyków z HBK co na pewno będzie mocniej motywować ekipę The Naturat.

Wstęp na mecze rozgrywane w tyskiej Hali Sportowej jest wolny.

HARMONOGRAM 15. KOLEJKI
9:00 Królewscy – FCA
9:50 Piwkarzyki – Hapoel Beer Kebab
10:40 Bad Boys – ZET Szpilernia
11:30 Jesiony – The Naturat
12:20 ATP Matador ’98 – Piłkarscy Emeryci