Rozgrywki Tyskiej Ligi Szóstek zakończy turniej o Puchar Tyskiej Ligi Szóstek. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą sobotę (02.07.).

Przed tygodniem zakończyły się inauguracyjne rozgrywki, gdzie historycznym mistrzem została ekipa Hiacyntu Tychy. Tyszanie wyprzedzili na finiszu zespoły FROM_UA i Tyskie Dzbany.

Pierwszy Mistrz ma okazję powalczyć o dublet, bowiem w najbliższą sobotę (02.07.) rozegrany zostanie turniej o Puchar Tyskiej Ligi Szóstek. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy. Dwie najlepsze ekipy z każdej z nich wchodzą do fazy play-off.

Co ciekawe do grupy C trafiły trzy najlepsze zespoły rozgrywek ligowych – Tyskie Dzbany, FROM_UA i Hiacynt! Jest to zdecydowanie „grupa śmierci”. W grupie A zagrają Olimpia, Pampeluna i Dallas, w B los skojarzył – Amsterdam, Czułowiankę i Drink Team, natomiast w D – Kopacze, WKS i Oszołomy.

Rozgrywki organizowane przez Stowarzyszenie Polskiego Sportu będą rozgrywane na „Orliku” przy ul. Borowej i z pewnością zapowiadają się bardzo ciekawie.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.