W najbliższą niedzielę w Pszczynie zaplanowano rozegranie turnieju piłki nożnej plażowej. Zagrają w nim dwie ekipy z Tychów.

W 11. edycji zawodów zagrają dwie ekipy – Pod Jesionami i ALL STARS TLF. O ile pierwszy zespół jest doskonale znany sympatykom amatorskich rozgrywek w Tychach, o tyle druga nazwa budzi ciekawość. Nie bez powodu!

Drużyna bowiem składać się będzie z sześciu graczy z pięciu zespołów występujących na co dzień w Tyskiej Lidze Futsalu. Taki projekt ma na celu promocję tyskich rozgrywek, a także pokazuje, że choć na boisku zawodnicy toczą zacięte boje o ligowe punkty, tak poza nim potrafią tworzyć coś fajnego.

W ALL STARS TLF zobaczymy Mariusza Niemczewskiego z Piłkarskich Emerytów (a także koordynatora TLF i redaktora prowadzącego program Cafe Futsal TLF), Michała Cebulę i Przemysława Siberę z Piwkarzyków, Grzegorza Migdała z Hapoel Beer Kebab, Grzegorza Lechowicza z Prawników oraz Michała Piotrowskiego z Bad Boys.

Turniej Beach Soccera organizowany przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie zapowiada się więc bardzo ciekawie. Rozgrywki mają się rozpocząć o godz. 10.00.