W najbliższy weekend do gry wrócą zespoły występujące w Lidze Okręgowej i tyskiej A-klasie. Swoje mecze rozegrają więc Ogrodnik Cielmice, OKS Zet Tychy, OKS JUWe Tychy oraz Siódemka Tychy.

Tyski jedynak w okręgówce rozgrywki zainauguruje wyjazdowym starciem z LKS Studzienice. Przed rozpoczęciem meczów o punkty trudno wskazać faworyta, choć wydaje się, że nieco więcej szans na wygraną ma zespół Grzegorza Chrząścika.

Mecz w Studzienicach rozpocznie się o godz. 17.00.

Jak co roku sporo emocji towarzyszyć będzie rozgrywkom tyskiej A-klasy. Tam Tychy mają trzech przedstawicieli i turdno wskazać, który z nich włączy się do walki o Ligę Okręgową.

Na pewno liczyć się będzie zespół OKS JUWe Tychy, któremu w poprzednich rozgrywkach niewiele brakło do powrotu do okręgówki. W OKS Zet Tychy wielkich zmian nie było, a drużyna opierać się będzie na młodych zawodnikach, którzy mają duży potencjał. Już rok temu pokazywali, że potrafią grać w piłkę i zebrali cenne doświadczenie.

„Zetka” na inaugurację podejmie Polonię Międzyrzecze, a OKS JUWe trudnego rywala jakim jest LKS Wisła Wielka. Siódemka Tychy zagra na wyjeździe, mierząc się z LKS Woszczyce. Wszystkie mecze rozpoczną się w sobotę (11.08.) o godz. 17.00.