Wielce prawdopodobne, że dzisiaj (niedziela, 23.02.) poznamy Mistrza Tyskiej Ligi Futsalu. Bliscy tego jest ekipa Piwkarzyków, którzy jednak muszą liczyć też na Piłkarskich Emerytów.

Dwa tygodnie temu bliżej mistrzowskiego tytułu byli zawodnicy Bad Boys. Wydarzenia jednak tak pokierowały ich losem, że teraz krok od złota są Piwkarzyki. Jednak by dzisiaj mogli świętować muszą zostać spełnione dwa warunki.

Przede wszystkim Piwkarzyki muszą ograć nieobliczalny zespół Prawników. Muszą jednak liczyć na wpadkę Bad Boys, którzy zmierzą się z Piłkarskimi Emerytami, czyli zespołem który nigdy nie odpuszcza swoich spotkań i zawsze gra o zwycięstwo. Oba starcia zapowiadają się niezwykle ciekawie i zdecydowanie wysuwają się przed pozostałe.

Prawnicy i duet ich superstrzelców – Różycki-Kocztorz będą musieli rozbić defensywę rywali, a przede wszystkim znaleźć sposób na niepokonanego od 160 min. Błasiaka. Czy popularny „Blacha” zatrzyma duet, który zdobył w tym sezonie 51 goli przekonamy się o godz. 18.30.

Wcześniej, bo o 16.50 rozegrany zostanie mecz, który może przybliżyć „Piwoszy” do mistrzostwa. Piłkarscy Emeryci będą chcieli urwać punkty ekipie Bad Boys. Starcie to również zapowiada się bardzo ciekawie.

Harmonogram gier:
16:00 Magna Formpol – Multi Polymers
16:50 Piłkarscy Emeryci – Bad Boys
17:40 Jesiony – Hapoel Beer Kebab
18:30 Piwkarzyki – Prawnicy