Już jutro rusza kolejny sezon Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu. Zmagania rozpocznie turniej barażowy o prawo gry w pierwszej lidze!

W barażach zagrają zespoły Tyskich Dzbanów, Piłkarskich Emerytów, Luz Blues Team i Football Club Brothers. Robimy Remonty Tyska Liga Futsalu rozgrywki rozpoczyna więc od mocnego uderzenia..

Trudno jest wskazać faworyta w walce o pierwszą ligę, bowiem nawet gry kontrolne nie dadzą pełnego światła na poszczególne ekipy. Wydaje się jednak, że najwięcej szans na zespół Tyskich Dzbanów, który lato spędził na występach w Tyskiej Lidze Szóstek. Jest to młody zespół, którego szeregi zasilili jeszcze Paweł Lisiński z Bad Boys i Jakub Bronkowski z Jesion.

Wielką niewiadomą będzie drugi beniaminek – Football Club Brothers, którego założycielem jest Tomasz Sroka. Ekipa ta może być niespodzianką baraży, ale skreślać też nie można Piłkarskich Emerytów i Luz Blues Team. Szczególnie Emeryci będą podrażnieni fatalnym sezonem i degradacją na niższy szczebel rozgrywkowy.

Spotkania w tyskiej Hali Sportowej rozpoczną się o godz. 9:30, a każde trwać będzie 20 min.
9:30 Tyskie Dzbany – Football Club Brothers
9:53 Piłkarscy Emeryci – Luz Blues Team
10:16 Football Club Brothers – Piłkarscy Emeryci
10:40 Luz Blues Team – Tyskie Dzbany
11:03 Tyskie Dzbany – Piłkarscy Emeryci
11:26 Luz Blues Team – Football Club Brothers

Na 11:50 zaplanowano natomiast pierwsze oficjalne spotkanie Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu. Na poziomie drugiej ligi zagrają Unknown Team z Oszołomami. Przypominamy, że wszystkie spotkania rozgrywane są w tyskiej Hali Sportowej, a wstęp na mecze jest wolny.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.