już jutro (sobota, 30.11.) rozpocznie się runda rewanżowa Tyskiej Ligi Futsalu. Zespoły rozegrają mecze siódmej i ósmej kolejki.

Granie rozpocznie się od pojedynku Multi Polymers z Jesionami o godz. 9.00. Trudno wskazać faworyta tego starcia, choć więcej szans należy dać doświadczonej drużynie Jesion. Przed godziną 10 na parkiet wyjdą gracze Piwkarzyków i Hapoelu Beer Kebab. Pierwsi są z pewnością zmotywowani po ostatniej porażce z Bad Boys. Drudzy natomiast podbudowani przerwaniem serii meczów bez porażek. Mimo wszystko faworytem są „Piwosze”.

O 10.40 swój drugi mecz tego dnia rozegrają Jesiony. Zmierzą się z liderem rozgrywek – Bad Boys i z pewnością są faworytem potyczki. Po tym meczu drugi raz na parkiecie pojawią się Piwkarzyki, którzy podejmą Piłkarskich Emerytów. „Źli Chłopcy” w drugim meczu podejmą Hapoel Beer Kebab, który na pewno zmobilizuje się, by ograć lidera.

Sobotnie granie zakończy pojedynek Magna Formpolu z Piłkarskimi Emerytami. Na parkiecie nie pojawią się zawodnicy Prawników, którzy skorzystali z zapisu w regulaminie i przełożyli swoje mecze. Powodem jest występ w turnieju drużyn adwokackich.

9:00 Multi Polymers – Jesiony (7 kolejka)
9:50 Piwkarzyki – Hapoel Beer Kebab (8 kolejka)
10:40 Jesiony – Bad Boys (8 kolejka)
11:30 Piwkarzyki – Piłkarscy Emeryci (7 kolejka)
12:20 Bad Boys – Hapoel Beer Kebab (7 kolejka)
13:10 Magna Formpol – Piłkarscy Emeryci (8 kolejka)