Cztery zespoły mają komplet zwycięstw po trzech kolejkach Tyskiej Ligi Szóstek. Niemoc przełamali Kopacze, którzy sięgnęli po pierwsze zwycięstwo.

Kopacze w poprzedniej serii gier zostali zmasakrowani przez Hiacynt, przegrywając 0:21. W trzeciej kolejce zagrali lepiej i sięgnęli po pierwszy komplet punktów, choć nie przyszło im to łatwo. Ich rywal – Wybrzeże Klatki Schodowej również nie zapunktował, więc mecz był bardzo ciekawy. Ostatecznie rzutem na taśmę trzy punkty zainkasowali Kopacze wygrywając 5:4.

Najciekawszym spotkaniem miał być mecz FC Dallas z Czułowianką. Obie ekipy miały po dwie wygrane i spodziewać się można było niezłego widowiska. Ekipa z Czułowa jednak nie nawiązała równorzędnej walki i przegrała z liderem 0:7. Hiacynt bez większych problemów ograł Drink Team 6:1.

W trakcie niedzielnych spotkań również nie brakowało emocji. Bez niespodzianek wygrali faworyci – From UA 8:4 z KS Pampeluna, Oszołomy 8:3 z KS Olimpia oraz Tyskie Dzbany 9:2 z „A”msterdam Duet Team.

Po trzech kolejkach komplet punktów mają Hiacynt, Tyskie Dzbany, FC Dallas oraz FROM UA.

Przypomnijmy, że organizatorem ligi jest Stowarzyszenie Polskiego Sportu przy współpracy z MOSiR Tychy, a wszystkie mecze odbywają się na Orliku przy ul. Wejchertów.