Liderzy Tyskiej Ligi Szóstek nie zwalniają. Wpadkę jedynie zaliczyła ekipa FROM UA, która straciła pierwsze punkty.

Zespół złożony z zawodników pochodzących z Ukrainy został zatrzymany przez Czułowiankę II Tychy. Spotkanie obu ekip mogło się podobać, bo było pełne zwrotów akcji, a przede wszystkim goli. Padło ich bowiem 12, a zespoły podzieliły się punktami.

Tempa nie zwalnia Hiacynt Tychy, który na zakończenie piątej serii gier rozbił 10:2 Olimpię Tychy. Lider Tyskiej Ligi Szóstek nie zagrał tak skutecznie jak w poprzednich spotkaniach, ale ponownie przekroczył barierę dziesięciu goli i jest zdecydowanie najskuteczniejszą ekipą rozgrywek. Najwyższe zwycięstwo padło łupem drugiego w tabeli FC Dallas, który rozbił Wybrzeże Klatki Schodowej 18:3!

Trzecim zespołem bez straty punktów są Tyskie Dzbany. Tym razem trzeci zespół Tyskiej Ligi Szóstek wygrał 4:2 z Kopaczami. Pierwsze zwycięstwo odniosła ekipa Drink Team, która pokonała 5:3 Pampelunę. Podziałem punktów zakończył się pojedynek Oszołomów z Amsterdam Duet Team.

W najbliższy weekend zespoły Tyskiej Ligi Szóstek rozegrają szóstą kolejkę spotkań. Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa się pojedynek dwójki liderów – Hiacynt zmierzy się z FC Dallas. Będzie to prawdziwe starcie tytanów, bowiem spotkają się dwa najskuteczniejsze zespoły ligi.

Sobota (21.05.)
KS Pampeluna – KS Olimpia Tychy (14:35)
Drink Team – Amsterdam Duet Team (15:35)
Kopacze – FROM UA (16:35)
Niedziela (22.05.)
Hiacynt Tychy – FC Dallas Tychy (14:35)
Tyskie Dzbany – Wybrzeże Klatki Schodowej (15:35)
Czułowianka II Tychy – Oszołomy (16:35)

Przypomnijmy, że spotkania rozgrywane są na Orliku przy ul. Wejchertów, a organizatorem ligi jest Stowarzyszenie Polskiego Sportu.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.