Dzisiejsze popołudnie to prawdziwa gratka dla kibiców GKS Tychy. Swoje mecze rozegrają bowiem zarówno piłkarze, jak i hokeiści. Sympatyków czeka więc „Trójkolorowy wtorek”.

Maraton z GKS Tychy rozpocznie się na Stadionie Miejskim Tychy. Tam o godz. 17.30 tyscy piłkarze rozegrają zaległy mecz ligowy. Rywalem będzie Miedź Legnica.

Były klub Ryszarda Tarasiewicza, Keona Daniela i Mateusz Piątkowskiego jest faworytem potyczki. Szczególnie, że legniczanie są podbudowani ostatnim zwycięstwem 4:1 nad Stomilem Olsztyn. Tyszanie natomiast przegrali trzy ostatnie spotkania i na pewno będą chcieli tą złą serię przerwać. A gdzie jak nie przed własną publicznością?

GKS Tychy – Miedź Legnica (wtorek, 22.10., godz. 17.30).

Z obiektu przy ul. Edukacji 7 kibice udadzą się prosto na Stadion Zimowy Tychy. Tam Mistrzowie Polski rozegrają mecz z odwiecznym rywalem – GKS Katowice.

„Trójkolorowi” są faworytem tego starcia, choć w derbach zawsze wynik jest niewiadomą. Emocji na pewno będzie sporo, bo katowiczanie w przypadku wygranej zrównają się punktami z GKS Tychy, który aktualnie zajmuje drugą pozycję.

GKS Tychy – GKS Katowice (wtorek, 22.10., godz. 20.00).