Po słabym początku sezonu zespół Ogrodnika Cielmice wraca na dobre tory. Cielmiczanie wygrali drugi mecz z rzędu, tym razem pokonując 4:0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice.

Po wygranej w poprzedniej kolejce z Pasjonatem Dankowice 1:0 zespół Chrząścika podchodził do meczu w Rudołtowicach-Ćwiklicach w roli faworyta. I od początku doskonale się z tej roli wywiązywał.

Cielmiczanie w pełni kontrolowali przebieg gry i stwarzali sobie okazje podbramkowe. Długo jednak nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy, marnując dobre szanse. Dopiero w końcówce pierwszej połowy Gajewski dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę do bramki miejscowych skierował Michalak.

Po zmianie stron gracze Ogrodnika byli znacznie skuteczniejsi. Najpierw Klimas wykorzystał podanie grającego trenera i sprytnym strzałem z ostrego kąta podwyższył prowadzenie. Michalak tego dnia dobrze czuł się w polu karnym rywali i to jego strzał głową skutecznie dobił Chrząścik. Wynik ustanowił w końcówce Zając, a ponownie asystę na swoim koncie zapisał Chrząścik.

W następnej kolejce Ogrodnik podejmie przed własną publicznością 13. w tabeli KS Bestwinka (08.09., godz. 15:00).

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – LKS Ogrodnik Cielmice 0:4 (0:1). Bramki: Michalak, Klimas, Chrząścik, Zając.
Ogrodnik: Gąsior – Michalak, Pawłowicz (Golda), Białas S. – Józefowicz (55. Augustyniak), Koczy, Gajewski, Olszewski (Zając), Kokoszka (Białas R.) – Klimas, Chrząścik.