Piłkarze GKS Tychy rozegrają dzisiaj (środa, 01.07.) kolejny mecz na Stadionie Miejskim Tychy. Rywalem tyszan będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Trudno wskazać faworyta pojedynku, bowiem zespoły są siadami w ligowej tabeli i mają tyle samo punktów na koncie. Oczko wyżej jest jednak ekipa z Niecieczy, która wygrała pierwsze spotkanie 4:3. Nikt na pewno nie będzie miał za złe, jeśli dzisiejszego wieczora na Stadionie Miejskim Tychy również padnie tyle goli.

Biorąc pod uwagę wyniki z ostatniej kolejki to zdecydowanie więcej szans na wygraną powinno się przyznać ekipie tyszan. Zespół prowadzony przez duet Horwat-Zadylak bowiem 4:2 pokonał na wyjeździe Olimpię Grudziąc. Termalica natomiast przegrała na własnym boisku z Puszczą Niepołomice 1:3.

GKS Tychy zagra na pewno bez kilku zawodników, którym wygasły kontrakty. Do składu natomiast wraca dwójka stoperów, która w Grudziądzu nie zagrała z powodu nadmiaru żółtych kartek. Początek meczu na Stadionie Miejskim Tychy o godz. 20.40, a transmisję z niego przeprowadzi stacja Polsat Sport.