Kolejne mecze ligowe rozegrają zespoły w niższych ligach. Większość ekip wznawia grę po przerwie spowodowanej fatalnymi warunkami atmosferycznymi.

W Haiz IV Lidze występuje zespół rezerwy GKS Tychy. Podopieczni Tomasza Wolaka zagrają na wyjeździe z Kuźnią Ustroń. Początek starcia, w którym faworytem po ostatnich spotkaniach będą tyszanie, o godz. 15.00.

W Lidze Okręgowej natomiast jedenaste miejsce zajmuje Ogrodnik Cielmice. Zespół Grzegorza Chrząścika przed własną publicznością czeka trudny pojedynek, bowiem cielmiczanie podejmować będą Pogoń Imielin. Początek tego starcia o godz. 16.00.

Najwięcej emocji towarzyszyć będzie spotkaniom tyskiej A-klasy. Fotela lidera bronić będzie ekipa OKS JUWe Tychy, która uda się do Studzienic. Dzisiaj też zagra Siódemka Tychy, która zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Chełm Śląski. Jutro natomiast zagra OKS Zet Tychy, który uda się do Studzionki. Wszystkie te mecze rozpoczną się o godz. 16.00.

W B-klasie Tychy mają jednego przedstawiciela – rezerwę OKS Zet. Tyszanie zagrają jutro o godz. 16.00, a podejmować będą LKS Brzeźce.