Kibice GKS Tychy chcą namalować mural na jednej z kas przy Stadionie Miejskim Tychy. W tym celu uruchomili zbiórkę, gdzie można wpłacać darowizny.

Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy Tyski Fan koszt wykonania pracy szacuje w granicach 6,5 tys. zł, a jej efekt ma zostać zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. W związku z dużym kosztem kibice założyli specjalną zbiórkę.

– Drodzy tyszanie, kibice GKS Tychy, fanatycy dobrego graffiti. Jak widzicie po tabeli 1 ligi, nasi piłkarze dobrze zaczęli sezon, tak jak i kibice GKS Tychy, m.in. znacznie podnosząc frekwencję na naszym stadionie przy Edukacji 7. Idąc za ciosem, chcemy stworzyć mural na jednej z kas stadionowych, od strony ul. Edukacji 7. Sprawmy, by stadion kojarzył się nam z drugim domem. Pokażmy, że GKS Tychy to jedna wielka rodzina – zachęca do wsparcia zrzutki Tyski Fan.

„Tyski Fan” zapowiada, że mural ma zostać odsłonięty 16 września w czasie imprezy „Graffiti Kultura Sportu”. Będzie to pierwsza taka impreza w Tychach pod marką GKS Tychy.

Wykonanie pracy można wesprzeć TUTAJ.

Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy Tyski Fan regularnie organizuje różnego rodzaju akcje, szczególnie dla najmłodszych tyszan. Tyszanie co roku są gospodarzami m.in. imprez z okazji dnia dziecka czy rozpoczęcie bądź zakończenia wakacji. Pomagają również m.in. przy prezentacjach tyskich sportowców.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.