Zbliża się jedno z największych wydarzeń piłkarskich w Tychach. Już w czwartek (02.11.) GKS Tychy podejmie Legię Warszawa w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

Mobilizacja na to spotkanie trwa niemal od momentu ogłoszenia wyników losowania. Klub i kibice postawili sobie za cel ustanowienie nowego rekordu frekwencji.

Na ten moment sprzedanych jest ponad 10 tys. wejściówek. Do rekordu, który wynosi 11 489 niewiele więc brakuje, a do meczu pozostało jeszcze kilka dni. Wejściówki można było nabywać w specjalnie otwartym punkcie w galerii handlowej Gemini, a dzisiaj ruszy sprzedaż biletów w klubowych kasach przy ul. Edukacji 7.

Wszystkie szczegóły odnośnie sprzedaży wejściówek można znaleźć na oficjalnej stronie www.gkstychy.info.

Zespół Dariusza Banasika z pewnością też będzie dodatkowo zmobilizowany na to spotkanie. Tyszanie zresztą w ostatnim meczu wyjazdowym wygrali z Zagłębiem Sosnowiec, a stołeczny klub znajduje się w dość głębokim dołku. „Trójkolorowi” będą chcieli wykorzystać słabszą dyspozycję warszawskiej Legii, a licznie wypełniony stadion na pewno w tym może pomóc.

Można również wesprzeć specjalną zbiórkę utworzoną przez Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy Tyski Fan. Całość zebranych środków przeznaczona będzie na oprawę meczową. Znajdziecie ją TUTAJ.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.