Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy uruchomiła nowy system wspierania jej działalności. Nowopowstała strona jest najnowocześniejszym narzędziem w Polsce do pozyskiwania darczyńców.

APN GKS Tychy uruchomił system, by w łatwiejszy i bardziej przystępny sposób móc pozyskiwać darczyńców, a także dbać o odpowiednie relacje z nimi.

– Ogromnie się cieszę, że to specjalistyczne narzędzie z jednej strony pozwala nam na zbieranie darowizn ale z drugiej strony w sposób czytelny pokazuje jak wielki i złożony jest nasz projekt – mówi pomysłodawca i twórca nowej strony, Marcin Kuśmierz, prezes APN GKS Tychy.

Rysunek2

Kierowany do potencjalnych darczyńców jest prosty i czytelny, a każdy będzie mógł dokładnie prześledzić na co chce przeznaczyć swoje pieniądze. Wspierać będzie można m.in. przejazdy zawodników na mecze, konferencje dla trenerów, turnieje takie jak Tychy Cup, czy tez działalność szkółek partnerskich.

Aby wejść na stronę wystarczy odwiedzić witrynę APN GKS Tychy. Warto zaznaczyć, że wychowankiem APN GKS Tychy jest m.in. Mateusz Grzybek – zawodnik GKS Tychy oraz młodzieżowych reprezentacji Polski.