OKS Zet II Tychy powiększył przewagę nad rywalami w B-klasie. Wysoką porażkę odnotował natomiast ABR Tychy.

Rezerwa OKS Zet Tychy spisuje się bardzo dobrze w bieżących rozgrywkach. Tyszanie przed tygodniem wskoczyli na fotel lidera, a w niedzielę powiększyli przewagę nad rywalami.

Druga drużyna „Zetki” grała w Brzeźcach. Trudny, waleczny przeciwnik nie zatrzymał zespołu Macieja Ludwiczaka, który wygrał 1:0. Jedynego gola w drugiej połowie spotkania zdobył Maciej Garus. Postawa OKS Zet II jest małą niespodzianką, choć w jej składzie nie brakuje doświadczonych zawodników i ambitnej młodzieży, co daje „wybuchową mieszankę”.

LKS Brzeźce – OKS Zet II Tychy 0:1 (0:0). Bramka: Garus.

Zwycięską passę przerwała drużyna ABR Tychy. Tyszanie na własnym boisku podejmowali Stal Chełm Śląski, a rywale okazali się zbyt mocni.

Mający A-klasowe aspiracje rywale już w pierwszej połowie zdominowali tyszan. Błędy w obronie oraz bardzo dobra skuteczność gości dała im prowadzenie 3:0. Po zmianie stron ABR próbował jeszcze odwrócić losy spotkania, jednak nie udało im się nawet zdobyć bramki kontaktowej. Kontrataki Stali przyniosły natomiast kolejne dwie bramki.

ABR Tychy – Stal Chełm Śląski 0:5 (0:3).