Druga kolejka Tyskiej Ligi Szóstek również nie przyniosła zaskakujących rozstrzygnięć. Pewnym liderem pozostaje zespół Hiacyntu Tychy.

Początek sezon zazwyczaj jest trudny dla każdego zespołu, szczególnie kiedy w grze jest sporo debiutantów. Nie inaczej jest w Tyskiej Lidze Szóstek, gdzie faworyci spełniają swoją rolę ale beniaminkowie nie oddają łatwo punktów.

Na początku drugiej serii gier Tyskie Dziady mierzyły się z Apex Football. Pierwszoplanowymi postaciami w tym meczu byli bramkarze obu ekip, dzięki którym przed przerwą padły tylko dwa gole. Ku zdziwieniu to Apex wyszedł na prowadzenie, ale nie utrzymał go nawet do przerwy. Po zmianie stron zespół Tyskich Dziadów przejął inicjatywę i wygrał drugi mecz w tym sezonie.

W drugim spotkaniu Luz Blues Team zmierzył się z Olimpią Tychy. Pojedynek nie zawiódł oczekiwań, a kibice zobaczyli w nim aż 11 goli! Górą był faworyt wygrywając 9:2. Czułowianka II walkowerem (5:0) wygrała mecz z Laga Bonito, które nie zdołało zebrać składu na to spotkanie. Rzadko spotykanym wynikiem w Tyskiej Lidze Szóstek zakończył się mecz Alliance z WKS Orzeł. Zespoły podzieliły się punktami.

W niedzielnych spotkaniach kibice zobaczyli znacznie więcej goli. Już na początku gier kibice przeżyli małe zdziwienie. Tyskie Dzbany bowiem musiały uznać wyższość zespołu FC Under Forest. Trzeci zespół poprzedniego sezonu przegrał 3:11. O ile wygrana FC Under Forest specjalnie dziwić nie może to jej rozmiary już tak. Amsterdam Duet Team w derbach „Osiedla A” pokonał Oszołomów 7:2. Na zakończenie drugiej kolejki obrońcy tytułu – Hiacynt Tychy 8:1 rozbił debiutanta – Emmanuel Olisadebe.