Kadra rezerwy GKS Tychy uszczupliła się o kolejnych trzech graczy. Jarosław Zadylak nie będzie miał do dyspozycji Kamila Kokoszki, Adama Hachuły i Szymona Bielusiaka.

Skład drugiej drużyny pierwszoligowego GKS Tychy mocno się zmienił w stosunku do poprzedniego sezonu. Teraz z zespołem pożegnali się kolejni trzej gracze.

Pierwszym z nich jest Kamil Kokoszka, który w GKS II Tychy występował od sezonu 2017/18. W tym czasie zagrał w 53 meczach ligowych zdobywając cztery gole. Zawodnik, który spędził na murawie 2112 minut nie odchodzi jednak z klubu. – Na ten moment kończę występy w barwach GKS Tychy jako piłkarz, ale pozostanę w klubie jako trener grup młodzieżowych. Jednocześnie życzę powodzenia drużynie w nowym sezonie zarówno w lidze jak i w rozgrywkach pucharowych – powiedział na łamach oficjalnej strony GKS Tychy.

Kamil Kokoszka w nowym sezonie będzie występował w OKS Zet Tychy. Podobnie zresztą jak i Adam Hachuła. W trakcie dwuletniej przygody z rezerwą tyszan Hachuła zagrał w dziesięciu meczach. – Jestem dumny, że mogłem reprezentować barwy tego klubu. Niestety nadszedł czas na zmianę otoczenia, ale trzymam kciuki za chłopaków i życzę im powodzenia w lidze jak i w pucharach – powiedział Adam Hachuła.

Ostatnim ubytkiem tyszan jest Szymon Bielusiak, który zdecydował się na zakończenie piłkarskiej przygody. Bielusiak w Tychach występował od sezonu 2017/18 rozgrywając 39 spotkań i zdobywając jednego gola.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.