Ogrodnik Cielmice odniósł bardzo ważne zwycięstwo w Woli. Zespół Grzegorza Chrząścika pokonał 3:1 tamtejszego Sokoła i powiększył przewagę nad dolną strefą.

Pierwszą połowę meczu lepiej rozpoczęli cielmiczanie, którzy próbowali grać w piłkę. Miejscowi jednak skupili się na grze ostrej, siłowej i bardziej na przeszkadzaniu, a ich brutalne wejścia wprowadziły sporo chaosu w poczynania graczy Ogrodnika. Sokół stworzył sobie kilka okazji podbramkowych, ale żadnej z nich nie wykorzystał.

O początku drugiej połowy podopieczni Chrząścika chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Już po 30 sek. gry bowiem stracili gola. Był to dla nich jednak bardzo zimno prysznic, który obudził ich dzięki czemu zaczęli dominować na boisku. Szybko goście wyrównali, a po wrzutce Chrząścika celnym uderzeniem piłki głową popisał się Klimas.

Po chwili Ogrodnik już prowadził, a drugiego gola zdobył Klimas. Tym razem napastnik cielmiczan po podaniu Kołodziejczyka huknął z dystansu nie dając szans bramkarzowi Sokoła. Gracze Ogrodnika poszli za ciosem i dobili rywala, a trzeciego gola po zgraniu piłki przez Augustyniaka zdobył Gajewski.

Sokół Wola – LKS Ogrodnik Cielmice 1:3 (0:0). Bramki: Klimas 2, Gajewski.
Ogrodnik: Gąsior – Michalak, s. Białas, Foltyn – Augustyniak (82. R. Białas), Koczy (70. Kołodziejczyk), Olszewski (85. Golda), Gajewski – Chrząścik, Klimas.