Hokejowe dziecięce zespoły potrafią dostarczyć sporo emocji. Tak z pewnością będzie w najbliższą sobotę (03.09.), kied to zostanie rozegrany mocno obsadzony Międzynarodowy Turniej Minihokeja.

W zawodach rozgrywanych na Stadionie Zimowym Tychy wezmą udział zawodnicy z roczników 2012 i 2013. Szczególnie rywalizacja starszego rocznika będzie ciekawa, bowiem na lodzie pojawią się zespoły ze Słowacji i Czech.

Dziesięciolatkowie walczyć będą z Kosice Hockey Players i SHPS Academy Panthers ze Słowacji, bardzo mocny i ciekawy zespół z Czech – BK Nova Paka oraz Naprzodem Janów. Młodszy zespół na pewno mierzyć się będzie z Naprzodem, GKS Katowice oraz SHPS Academy Panthers.

Rywalizacja na Stadionie Zimowym w Tychach rozpocznie się o godz. 8:00 i odbywać się będzie na dwóch wydzielonych boiskach. Na tafli A grać będzie starszy zespół, a na tafli B – młodszy. Na tafli A GKS Tychy zagra o godz. 8:50 z Kosice Hockey Players, 13:55 z SHPS Academy Panthers, 16:45 z BK Nova Paka oraz 18:45 z Naprzodem Janów. Młodszy zespół natomiast grać będzie o godz. 8:00 z Naprzodem Janów, 10:00 z SHPS Academy Panthers oraz 13:55 z GKS Katowice.

Szczegółowy harmonogram turnieju opublikujemy w późniejszym terminie. Organizatorem turnieju jest TTS Group oraz HS-POL Group, a honorowym patronatem zawody objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.