Siatkarze TKS Tychy pomimo ambitnej walki zakończyli już drugoligowy sezon. Tyszanie przegrali czwarty mecz z Czarnymi Katowice 0:3.

Zespół Marcina Nycza musiał wygrać niedzielny pojedynek, aby przedłużyć rywalizację. Katowiczanie bowiem prowadzili 2:1, a gra toczyła się do trzech zwycięstw.

W pierwszym secie lepiej spisywali się goście, którzy dość spokojnie wygrali do 16. W drugiej partii jednak lepsi byli tyszanie. Jednak przewagę goście zniwelowali po serii kapitalnych zagrywek, a następnie proste błędy ostatecznie dały wygraną rywalom.

siatka1

Trzeci set był niemal formalnością. Tyszanie nie mieli już pomysłu na przełamanie katowiczan i przegrali tę partię do 16, a mecz 0:3. W rywalizacji TKS Tychy przegrał 1:3.

TKS Tychy – TKKF Czarni Katowice 0:3 (16:25, 24:26, 16:25).