Ostatni zespół Futsal Ekstraklasy przygotowuje się do meczu z Pogonią Szczecin już pod wodzą Rafała Krzyśki. Nowy trener wciąż testuje kilku zawodników.

Okienko transferowe w Futsal Ekstraklasie otwarte jest do czwartku (16.01.) do godz. 14. Tyszanie do tego czasu chcą wzmocnić kadrę.

Rysunek2

Na chwilę obecną barwy GKS Tychy będzie reprezentował Jacek Włoch z Rekordu Bielsko-Biała, Fabian Biernat, który do tej pory występował głównie w zespole juniorów, Paweł Myszor – młodszy brat Piotra, ostatnio występujący w amatorskiej lidze futsalu oraz na dużym boisku w C-klasowym ABR Tychy oraz Daniel Bąk (występował w Formpolu w Tyskiej Lidze Futsalu).

tyska_liga_futsalu_mg_10

Wojciech Wojtkun (po lewej) ma szansę wrócić na parkiety Futsal Ekstraklasy. (fot. Michal Giel)

Trener Krzyśka bacznie obserwuje również Wojciecha Wojtkuna, który jednak jest wolnym zawodnikiem i jego klub może zgłosić do rozgrywek w każdej chwili. Wojtkun ostatnio występował w ligach amatorskich (Fenomen w ALPN oraz La Furia w TLF).

Działaczy GKS Tychy czas goni tylko w przypadku Dawida Wiśniewskiego, który ostatnio grał w GAF Jasna Gliwice. Klub złożył mu ofertę i czeka na odpowiedź.