W lidze okręgowej serię wygranych przerwał Ogrodnik Cielmice. Zespół Grzegorza Chrząścika po dwóch wygranych musiał przełknąć gorycz porażki na własnym boisku.

Goście do Cielmic jechali z nożem na gardle. Było to widać na boisku, choć przewagę mieli gospodarze.

NIK_4387

Wolanie walczyli, a ich starania zostały nagrodzone bramką. Po wstrzeleniu z powrotem w pole karne wybitej piłki trener gości uprzedził wychodzącego Dawida Gąsiora i otworzył wynik. Jednak jeszcze przed przerwą pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Wojciech Żołneczko i do przerwy był remis 1:1. Po zmianie stron więcej szczęścia mieli przyjezdni i zdobywając gola po stałym fragmencie gry wygrali w Cielmicach 2:1. Gospodarze mieli okazje do wyrównania, a nawet wcześniejszego objęcia prowadzenia, ale brakowało im szczęścia.

Zespół Grzegorza Chrząścika po 23. serii gier zajmuje 13. pozycję w tabeli. Cielmiczanie uzbierali 24 punkty, a liderem jest niemal pewny awansu zespół MKS Lędziny.

Ogrodnik Cielmice – Sokół Wola 1:2 (1:1). Bramka Żołneczko.
Ogrodnik: Gąsior – Czyżo, Szojda (74. Bonatowski), Foltyn – Oprzondek (60. Zając), Czerny (78. Bielawski), Stawicki, Kałuża, Żołneczko – Klimas, Woszczyna.