Ogrodnik Cielmice do przerwy przegrywał ze Zniczem Jankowice 0:2. W drugiej połowie jednak się przebudził i wygrał 3:2 zostając współliderem A-klasy!

Ogrodnik Cielmice w pierwszej połowie nie przypominał zespołu z obecnego sezonu. Mnóstwo indywidualnych błędów, kosztowało cielmiczan stratę dwóch goli. Oznaczało to, że w drugiej połowie o punkty będzie bardzo trudno.

Jednak po zmianie stron Grzegorz Chrząścik zobaczył zupełnie inny zespół. Choć rywale cofnęli się do głębokiej defensywy to Ogrodnik stwarzał sobie sytuacje do zdobycia goli. Sygnał do odrabiania strat dał doświadczony Krystian Czyżo, a w końcówce wyrównał Wojciech Żołneczko.

ogrodnik

Ambitna gra i walka do końca przyniosła upragnionego gola. Obrońca gości w 93. min. źle przyjmował piłkę odbijając ją ręką. Do piłki podszedł Damian Stawicki i ulokował ją w bramce Znicza.

– Szkoda, że od początku nie graliśmy tak jak po przerwie. Jednak z drugiej strony takie zwycięstwo pobuduje nas przed następnymi spotkaniami – skwitował Grzegorz Chrząścik.

Ogrodnik Cielmice – Znicz Jankowice 3:2 (0:2). Bramki: Czyżo, Żołneczko, Stawicki.
Ogrodnik: Gąsior – Czyżo, Foltyn, S. Białas – Kałuża, A. Germanek (46. Patola), Szojda, Biliński, Stawicki – Żołneczko, Klimas (83. M. Germanek).