Grzegorz Chrząścik wrócił do podstawowego składu Ogrodnika i dał wygraną nad Uranią Ruda Śląska. Cielmiczanie wygrali na wyjeździe 1:0, choć kończyli mecz w osłabieniu.

Ogrodnik Cielmice jechał do Rudy Śląskiej podbudowany ostatnimi wygranymi, jednak z pewnością nie liczył na łatwą potyczkę. I takiej nie napotkał.

Gracze Uranii wysoko zawiesili poprzeczkę, a po wyrównanej pierwszej części spotkania mogli nawet prowadzić. Dobrze jednak zagrała defensywa cielmiczan, a szczęście sprzyjało Gąsiorowi. Dzięki temu na przerwę oba zespoły schodziły bez zdobyczy bramkowej.

Po przerwie mecz lepiej ułożył się dla zespołu Dariusza Grzesika. Zaledwie pięć min, po wznowieniu gry Grzegorz Chrząścik strzałem głową zdobył zwycięską bramkę. Najskuteczniejszy gracz Ogrodnika najuważniej zachował się przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Po kolejnych pięciu min. drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Krystian Czyżo. Jednak nawet gra w osłabieniu nie odebrała trzech punktów cielmiczanom.

Urania Ruda Śląska – Ogrodnik Cielmice 0:1 (0:0). Bramka: Chrząścik (50.).
Ogrodnik: Gąsior – Klimas, Kałuża, Skrzypiec, Czyżo – Sitek (76. Janik), Wojciechowski, Żołneczko, Jedynak, Fijoł (80. Szojda) – Chrząścik (89. Kost).