Fantastyczne spotkanie rozegrali zawodnicy GKS Tychy. Tyszanie rozgromili Röben Gimbasket Wrocław 100:31!

Zawodnicy GKS Tychy od początku spotkania narzucili swój styl gry. Tyszanie byli bezlitośnie skuteczni zarówno pod swoim, jak i pod koszem rywali. Dowodem na to były wysokie wygrane – 28:10 w pierwszej i 20:10 w drugiej kwarcie.

W drugiej połowie spotkania przewaga zespołu Tomasza Jagiełki była jeszcze większa. Rywale w trzeciej i czwartej kwarcie zdobyli zaledwie 11 punktów i nie byli w stanie nawiązać walki z tyszanami. Ostatecznie GKS pokonał rywala 100:31!

Rysunek2

Tyszan do efektownej wygranej poprowadziło trio Bzdyra, Markowicz i Dziemba. Dwa pierwsi zdobyli po 16, a trzeci 15 punktów. GKS Tychy po 11 kolejkach są liderem z dorobkiem 21 punktów (10 wygranych i jedna porażka).

GKS Tychy – Röben Gimbasket Wrocław 100:31 (28:10, 20:10, 26:3, 26:8).
GKS: Bzdyra 16, Dziemba 15 (1 za 3), Sebrala 10 (2), Deja 3, Basiński 2 oraz Markowicz 16, Weiss 11 (1), Hałas 9 (1), Olczak 6, Fenrych 6, Lemański 3, Zub 3 (1).