Siatkarki TKS Tychy spisują się odwrotnie do męskiego zespołu. Tyszanki pokonały kolejnego rywala i wciąż zajmują drugą pozycję w tabeli.

Tym razem zespół Krzysztofa Pałki i Jacka Barana pokonał we własnej hali KS Burzę Borowa Wieś MOSiR Mikołów.

Siatkarki TKS od początku spotkania narzuciły swój styl gry, nie dając dużych szans rywalkom. W pierwszym secie dominacja tyszanek była na tyle duża, że rywalki zdobyły zaledwie 11 punktów. Druga partia była bardziej wyrównana, bo zespół z Mikołowa starał się dotrzymywać kroku zawodniczkom TKS. Ostatecznie jednak gospodynie wygrały 25:20. W trzecim secie TKS wygrał do 16 odnosząc kolejne pewne zwycięstwo.

Tyszanki zajmują druga pozycję w tabeli III ligi grupy B. Liderem jest UKS Dębowianka Dębowiec.

TKS Tychy – KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:0 (25:11, 25:20, 25:16).