Rozgrywki Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu tradycyjnie już zakończy turniej TLF Cup. Rozegrany on zostanie już jutro (niedziela, 26.03.).

Sezon zasadniczy TLF zakończył się niespodziewanym zwycięstwem La Zabawy, która obroniła mistrzowski tytuł w ostatniej kolejce. W bezpośrednim meczu o tytuł pokonali oni The Naturat Hydro Optima i zostali tym samym najbardziej utytułowanym zespołem rozgrywek.

Mistrz w TLF Cup już w pierwszej rundzie spotka się z Piwkarzykami i będzie to jeden z ciekawszych pojedynków pierwszej rundy. Poprzednie edycje turnieju kończącego sezon Tyskiej Ligi Futsalu pokazały jednak, że niespodziewane rozstrzygnięcia są w nim na porządku dziennym. Dlatego też trudno szukać murowanego kandydata do końcowego sukcesu.

W pierwszej rundzie zagrają Adwokaci z From UA (9:10), Antrax z Piłkarskimi Emerytami (8:50), Luz Blues Team z Unknown Team (8:10) i La Zabawa z Piwkarzykami (10:10). Tak się układa kolejność jednej strony drabinki. Po drugiej stronie natomiast Tyskie Dzbany zmierzą się z Kamratami z Wembley’a (10:30), Pod Jesionami z FC Dallas (8:30), The Naturat z Oszołomami (9:50) i „A”msterdam Duet z Football Club Brothers (9:30).

Ćwierćfinały rozpoczną się o godz. 12:00, natomiast wielki finał o godz. 15:00. Tuż po jego zakończeniu odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu wraz z wręczeniem wszystkich nagród.

Jeśli podobał Ci się tekst, możesz postawić mi wirtualną kawę. Dzięki niej podobnych materiałów będzie więcej.