Rezerwa GKS Tychy odniosła pierwsze zwycięstwo na własnym boisku w tym sezonie. Tyszanie 2:0 pokonali LKS Czaniec.

Zespół Jarosława Zadylaka w tym sezonie miał problem ze zdobywaniem punktów na swoim boisku. Tyszanie przegrali oba domowe spotkania, więc na mecz z LKS Czaniec wyszli mocno zmotywowani.

Na gole jednak długo kazali czekać kibicom. „Trójkolorowi” dopiero tuż przed przerwą zdobyli gola, a na listę strzelców wpisał się Miłosz Krzak. Druga połowa miała niemal identyczny scenariusz. Okazji do zmiany wyniku z obu stron nie brakowało, ale dopiero w ostatnich minutach padł gol. Tuż przed końcem spotkania bramkarza gości pokonał Szymon Matyjas i kończący spotkanie w osłabieniu GKS II mógł świętować pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie.

Kolejne spotkanie podopieczni Zadylaka rozegrają w najbliższą niedzielę (10.09.). Wówczas GKS II zmierzy się na wyjeździe ze Spójnią Landek.

GKS II Tychy – LKS Czaniec 2:0 (1:0). Bramki: Krzak (45.), Matyjas (90.).
GKS II Tychy: 12. Czarnogłowski – 3. Słanek, 4. Zarębski, 5. Połap, 7. Żelazowski (64, 13. Matyjas), 9. Ploch, 17. Oleksy, 19. Pałasz (46, 24. Oczkowski Ż Ż – CZ), 23. Rabiej, 32. Krzak Ż, 34. Fajkus Ż (46, 30. Myszor).