Zawodnicy UKS Ippon Tychy wystartowali w Międzynarodowym Turnieju Judo – International Judo League. Tyszanie wywalczyli sześć medali.

W turnieju organizowanym przez UKS Feniks Bytom wzięło udział blisko 600 zawodników z 50 klubów z Polski, Czech, Słowacji, Bułgarii, Litwy i Ukrainy. Zawodnicy z Tychów startowali w trzech kat. wiekowych i wywalczyli sześć medali.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wywalczyły Marta Simon (U17) i Martyna Kręcichwost (U13), a srebro Julia Jankowska (U13). Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast Zofia Jarosińska (U13), Konrad Goliński (U15) i Bohdan Pafnutiev (U17).

Wysokie i punktowane miejsca zajęły również Nikola Jarosińska (piąte miejsce, U17) oraz Viviana Lubowiecka (siódma pozycja, U13). Ponadto w turnieju UKS Ippon Tychy reprezentowali też Maja Warchoł (U15), Maciej Grabiński (U15), Klaudia Czerwińska (U13), Dawid Czerwiński (U17), Magda Lepoń (U13).