Zespół Os. Ajax powstrzymał Fenomena. Rozpędzony lider rozbijał kolejnych rywali, jednak z ostatniej kolejce musiał uznać wyższość rywala przegrywając 2:4.

Spotkanie dwóch zespołów z czołówki ligi było bardzo dobrym widowiskiem. Trudno było wskazać faworyta przed meczem, bowiem zarówno Fenomen jak i Ajax w swoim składzie posiadają dużo zawodników, którzy niemal w pojedynkę mogą rozstrzygnąć losy spotkania.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i taki też był wynik. Remis 1:1 jednak nikogo nie zadowalał, a w drugiej części gry oba zespoły odważniej atakowały. Jednak Ajax miał w swoich szeregach Dawida Frąckowiaka, który zdobywając dwie bramki poprowadził wicelidera do wygranej.

Fenomen – Ajax 2:4 (1:1). Bramki: Adrian Prażmo i Bartłomiej Sitko oraz Dawid Frąckowiak 2, Piotr Myszor i Damian Nowak.

Bardzo dobry mecz rozegrała również Olimpia, która pokonała zdecydowanego faworyta – Zorzę 2:1. Bohaterem zwycięskiego zespołu został Przemysław Jasiński, który zdobył dwa gole.

Zorza – Olimpia 1:2 (0:1). Bramka: Mirosław Kurbiel oraz Przemysław Jasiński 2.

Hard Plast pokonał Fuks 3:1, choć musiał się mocno napracować, by osiągnąć taki wynik. Do przerwy bowiem gra była wyrównana, a obie ekipy zdobyły po bramce. W drugiej połowie jednak nieco lepiej prezentowała się drużyna Hard Plastu, który wygrał ostatecznie 3:1.

Fuks – HP 1:3 (1:1). Bramka: Kopczyński Konrad oraz Radosław Pitura, Jan Zaczyński i Piotr Kotowski (samobójcza).

W meczu dwóch sąsiadujących ze sobą zespołów Pampeluna pokonała Merę 2:0. Dzięki tej wygranej drużyny zamieniły się miejscami w tabeli.

Mera – Pampeluna 0:2 (0:0). Bramki: Wojciech Pokrzywiński, Mariusz Kłos.

Kapitalny mecz rozegrał ABR Tychy, który ograł ADP 8:2. Kapitalny mecz rozegrał Paweł Wala, który zdobył pięć goli. ADP tylko przez kilka minut pierwszej części gry potrafił nawiązać równorzędną walkę z rywalem, a mecz rozstrzygnięty był jeszcze przed zmianą stron.

ABR – ADP 8:2 (5:1). Bramki: Paweł Wala 5, Marek Węgrzyn i Sławomir Nagórka 2 oraz Mateusz Stępień i Marcin Węgrzyn.

Nafciarze – FTB 3:0 (walkower).