Ogrodnik Cielmice zakończył rundę jesienną A-klasy. Cielmiczanie na koniec doznali bolesnej porażki, przegrywając z LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:4.

Ogrodnik Cielmice większą część rundy spisywał się bardzo dobrze. W ostatnich dwóch meczach jednak poniósł porażki.

Po przegranej z Sokołem Wola cielmiczanie chcieli zwycięsko zakończyć rundę w starciu z LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Pojedynek ten przespali, a do gry wzięli się kiedy tak na prawdę było już za późno.

ogrodnik

Do przerwy goście prowadzili 3:0, a zespół Grzegorza Chrząścika zmarnował rzut karny. Najlepszą okazję zmarnował Stawicki. Po przerwie LKS Rudołtowice zdobył czwartego gola, co przebudziło cielmiczan. Dwa gole zdobyte przez Żołneczkę jednak nic nie dały, a jedynie zmniejszyły stratę. Pierwszego zdobył w sytuacji sam na sam, a drugiego na raty uderzeniem z woleja z dziewięciu metrów.

Ogrodnik rundę zakończył porażką, ale ogółem może być z niej zadowolony. Szczególnie, że Grzegorz Chrząścik miał ogromny problem ze składem niemal przez całą jesień.

Ogrodnik Cielmice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:4 (0:3). Bramki: Żołneczko 2.
Ogrodnik: Gąsior – Czyżo, Kałuża, S. Białas, Szojda(52 .Foltyn), Smoliński (80. A. Germanek), Stawicki, Żołneczko, Pawłowicz (84. M. Germanek), Woszczyna (55. Biliński), Klimas.