Medale Halowych Mistrzostw Śląska w Spale zdobyli tyscy lekkoatleci. W Brzeszczach natomiast tyszanie poprawili swoje życiowe rekordy.

Podczas Halowych Mistrzostw Śląska, które odbywały się w Spale, bardzo dobrze spisały się dziewczyny. Weronika Hołyk, ustanawiając nowy rekord życiowy, zdobyła srebrny medal na 200m w hali z czasem 26,91 sek. Tuż za nią znalazła się Karolina Myszor z czasem 27,62 sek.

Rysunek2

Józef Wadelski zajął czwarte miejsce w biegu na 300m z czasem 37,33. Wynik ten jest rekordem klubu.

Podczas zawodów w Brzeszczach tyszanie poprawili swoje „życiówki”. Weronika Hołyk poprawiła swój wynik na 60m na 7,94 sek. Wynik ten jest też nowym rekordem klubu wśród juniorek.

Swoje najlepsze czasy na 60m poprawili również Marcin Grabowski (7,38 sek.) i Hugo Urbańczyk (7,42 sek.). Martyna Kasprzyk natomiast w trójskoku osiągnęła wynik 20,48 m, dzięki czemu także ustanowiła rekord klubu, a także zakwalifikowała się do Halowych Mistrzostw Polski.