Juniorzy MOSM Tychy mają za sobą dwa spotkania ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Tyszanie przegrali z Gwardią Wrocław i pokonali MMKS Kędzierzyn-Koźle.

Inauguracyjne spotkanie turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski tyszanie przegrali 2:3, choć prowadzili w setach już 2:0. Pierwszą partię MOSM wygrał do 22, a w drugiej zagrał jeszcze lepiej i zakończył seta wynikiem 25:17. Wydawało się, że nic już tyszanom nie odbierze triumfu, ale Gwardia podniosła się i wygrywając najpierw do 21, a następnie do 17 doprowadziła do tie-breaka. W nim wrocławianie wygrali 16:14.

MOSM Tychy – Gwardia Wrocław 2:3 (25:22, 25:17, 21:25, 17:25, 14:16).

10959483_319184628280982_2025356027209130139_n

Dużo lepiej tyszanie zagrali przeciwko MMKS Kędzierzyn-Koźle. MOSM pewnie pokonał rywali 3:0, choć pierwsze dwa sety były wyrównane. Tyszanie wygrali w nich do 22, a w trzecim całkowicie zdominowali rywali rozbijając ich do 11.

MMKS Kędzierzyn-Koźle – MOSM Tychy 0:3 (22:25, 22:25, 11:25).

Dzisiaj MOSM zmierzy się z zespołem Jastrzębskiego Węgla, a jutro z Lechią Tomaszów Mazowiecki.