Siatkarze TKS Tychy innego wyniku niż zwycięstwo nad Rafako Racibórz nie brali pod uwagę. Tyszanie pewnie, bo 3:0 ograli rywala.

Zespół Marcina Nycza w starciu z AZS Rafako Racibórz nie mógł sobie pozwolić na stratę nawet seta. Tyszanie do pojedynku podeszli pewni siebie i odpowiedni skoncentrowani.

TKS_vs_RAFAKO-27

Od początku to gospodarze byli stroną dominującą. Tyszanie kontrolowali przebieg gry, a rywale kroku próbowali dotrzymać tylko w pierwszym secie. Jego jednak TKS wygrał do 19.

W pozostałych dwóch partiach przewaga podopiecznych Nycza była jeszcze większa. W drugim secie tyszanie wygrali do 15, natomiast w trzecim do 18. Ostatecznie TKS Tychy wygrał pewnie 3:0 i awansował na trzecie miejsce w tabeli.

TKS Tychy – AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:19, 25:15, 25:18).