Po wygranej w Kutnie GKS Tychy rozegra domowy mecz. Tyszanie podejmują dzisiaj (środa, 21.03.) Zetkamę Doral Nysa Kłodzko.

Zespół Tomasza Jagiełki ostatnie mecze rozgrywał na wyjazdach. W miniony weekend zaliczył dobre spotkanie pokonując w Kutnie Polfarmex 79:64.

Dzisiaj tyszanie będą chcieli wziąć rewanż na Doralu Nysa Kłodzko. W pierwszej rundzie bowiem gospodarze byli minimalnie lepsi, wygrywając 59:56. Wówczas o wyniku zadecydowała fatalna w wykonaniu GKS pierwsza kwarta. Choć przez resztę meczu to podopieczni Jagiełki dominowali i gonili wynik to nie zdołali go odwrócić.

Dzisiejszy rywal fatalnie spisuje się na wyjazdach, dzięki czemu to GKS Tychy jest faworytem. Jednak o punkty będzie niezwykle trudno, bowiem Doral Nysa Kłodzko jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem, a w składzie posiada graczy, którzy w pojedynkę mogą napsuć sporo krwi defensywie każdego zespołu.

Początek meczu w tyskiej Hali Sportowej o godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł (pełnoletni panowie) i 1 zł (pełnoletnie panie).