Kajakarze MOSM Tychy startowali w Regatach Eliminacyjnych Juniorów w Bydgoszczy. Zawody rozgrywane były na torze regatowym „Brdyujście”.

Zawodnicy MOSM Tychy w ostatnim czasie prezentują wysoką dyspozycję, którą potwierdzili również w Bydgoszczy. Trójka tyszan startowała w K-1 na dystansach 200 m, 500 m, i 1000 m.

Konrad Gawor we wszystkich trzech finałach zajął ósme miejsce. Tyszanin na 200 m startował w finale A, na 500 m w finale B, a na 1000 m w finale C. Wojciech Mielnik startował w finałach B. Na 200 m zajął pierwsze miejsce, na 500 m uplasował się na czwartej pozycji, a na 1000 m był piąty.

Dwa razy miejsce na podium zajął Karol Szczepanek. W finale D na 200 m zajął pierwszą pozycję, a na 500 m był szósty. Trzeci był też w finale E na 1000 m.