Kadeci MOSM Tychy wygrali z UKS Trójka Mikołów i utrzymali drugie miejsce w tabeli. Dzięki temu tyszanie przeszli do kolejnej rundy.

Kadeci MOSM Tychy podejmowali UKS Trójkę Mikołów. Tyszanie rozegrali dobry mecz, szybko rozstrzygając go na swoją stronę.

Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:16, a gospodarze dali pokaz dominacji w tej partii. Podobnie było w kolejnej, gdzie rywale nie potrafili przeciwstawić się tyszanom. Drugi set MOSM również wygrał do 16, a w trzecim do 17.

10833603_731619326906411_582626696_n

Tyszanie dzięki wygranej utrzymali drugą pozycję w tabeli i przeszli do dalszej fazy rozgrywek.

MOSM Tychy – UKS Trójka Mikołów 3:0 (25:16, 25:16, 25:17).
MOSMŁ Norbert Sadowski, Szymon Motyl, Krzysiek Michniewicz, Rafał Bondel, Kamil Waszczak, Wojtek Misiarz, Remigiusz Kapica, Oskar Konopkai, Piotr Jachowicz.