Kolejne mecze ligowe mają za sobą młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej GKS Tychy. Najstarszy zespół przegrał w Sosnowcu.

Tyszanie w wyjazdowym meczu z Zagłębiem zebrali cenną lekcję. Sosnowiczanie byli zespołem lepszym i w pełni zasłużenie wygrali 4:1. Do przerwy AP GKS przegrywał 1:2, a gola zdobył Gurgul. Po zmianie stron, mimo ambitnej postawy nie udało się odwrócić losów meczu.

U19, 1. Liga
Zagłębie Sosnowiec – AP GKS Tychy 4:1 (2:1). Bramka: Gurgul.
AP GKS: Ratuszny – Raciborski, Pudlik, Fortuna, Niedźwiecki – Trzop (87. Krzosa) – Gurgul (46. Pluta), Socha (87. Zubel), Kawka (46. Guzy), Sobieraj – Walicki (80. Pruchnicki) oraz Cebula.

Zespół U17 spisał się zdecydowanie lepiej. Tyszanie gościli Raków Częstochowa, któremu nie pozostawili złudzeń wygrywając 3:0. Pierwsza połowa nie zapowiadała takiej wygranej, ale w drugiej części gry tyszanie zagrali koncertowo odnosząc zasłużoną wygraną po dwóch golach Zielińskiego i jednym trafieniu Myszora.

U17, 1. Liga
AP GKS Tychy – Raków Częstochowa 3:0 (1:0). Bramki: Zieliński 2, Myszor.
AP GKS: Cebula, Rogalski B, Zieliński, Gurgul, Rogalski W, Matyjas (85. Pieklarz), Krepkowski (60. Kokot), Dyrda (75. Wróbel), Krzak, Gaża, Myszor(80. Porwolik).

Szesnastolatkowie natomiast mierzyli się z innym zespołem z Częstochowy – Skrą. Po bezbramkowej pierwszej połowie zawodnicy po zmianie stron zgotowali widzom ciekawe widowisko. Na nic zdały się trafienia Szydlowskiego i Bilgona, bowiem górą byli przyjezdni wygrywając 3:2.

U16, 1. Liga
AP GKS Tychy – Skra Częstochowa 2:3 (0:0). Bramki: Szydlowski, Bilgon.
AP GKS: (Halski)- Wesołek, Grela, Cieszko, Lis-Kokot, Zymelka, Slyvczuk, Misztal (75Konieczny), Szydlowski- Dusza (60 Bilgon).

U15, 2. Liga
Unia Bieruń Stary – AP GKS Tychy 1:6 (0:3). Bramki: Ryguła 2, Albertyński 2, Krześlak 2.
AP GKS: Tomala – Mann, Brzęk, Mrzygłód, Abram – Śleziona, Albertyński, Gaża – Piecha, Ryguła, Gregorczyk oraz Różycki, Podkościelny, Brożek, Pośpiech, Kowalczyk, Matysiak, Leśniak, Krześlak, Moroń.

GKS Jastrzębie Zdrój – AP GKS Tychy 2:7 (0:4). Bramki: Pluta 2, Cząstkiewicz, Toporek, Polakow, Szota, samobójcza.
AP GKS: Sikora – Szota, Janusz, Matonóg, Górniak, Kondrot, Cząstkiewicz, Polakow, Bartodziej, Toporek, Pluta. Grali również: Szwalgin, Szczurek, Żółty, Januszko, Pyjas, Wacławek, Mentel.

U13, 3. Liga
Orzeł Kozy – AP GKS Tychy 2:3 (1:1). Bramki: Karaskiewicz, Richter.
AP GKS: Chmielarski, Bartnik, Oczkowski, Nalepa, Tarasiewicz, Richter, Dudek, Świerkosz, Karasek oraz: Frątczak, Kania, Ogorzałek, Florkiewicz, Karaskiewicz, Wyżkiewicz.

U12, 4. Liga
AP GKS Tychy – LKS Studzienice 10:0 (5:0). Bramki: Pater-Rodriguez 2, Słanek 2, Grolik 2, Lysko, Ryguła, Kostuś, samobójcza.
AP GKS: Cichecki (35. Seweryn)- Klachacz, Słanek, Michalski K., Kubica, Michalski B., Ryguła, Pater-Rodriguez, Kostuś. Grali również: Grolik, Lysko i Konieczny.